OSB Personel Taşıma

Biz Kimiz?

Ender Turizm, Eskişehir’de bulunan firmaların personel transferi hizmetini sunmaktadır. Eskişehir Büyükşehir Belediyesine bağlı servis plakalı araçlarımız ve eğitimli genç şoför kadromuzla firmaların personel taşıma yükünü üstlenmekteyiz. Eskişehir Organize Sanayi Bölgesinde bulunan firmaların servis işletmeciliği konusunda tüm gereksinimlerini karşılamakta olup ofisimiz size en yakın bölgede; OSB İş ve Ticaret Merkezinde bulunmaktadır.

Konforlu Araç Filomuz İle Eskişehir’ in Her Yerindeyiz…

Stratejik Prensiplerimiz
» Fark yaratabildiğimiz ve rekabet avantajımızın yüksek olduğu sektörlere odaklanmak
» Teknolojiye olan hâkimiyetimizi en iyi şekilde kullanabileceğimiz sektörlerde büyümek
» Odaklandığımız iş alanlarında piyasa lideri ya da en yakın takipçisi olarak ölçek ekonomisinden en iyi şekilde faydalanmak

Çalışanlarımızın Sahip Oldukları Ortak Nitelikler
• Karar alma süreçlerinde etkinlik
• Değişime ve yeniliğe açıklık
• Kendini ve şirketini geliştirmek
• Bilgiyi yönetmek
• Hedefleri ve yönetim anlayışını benimsemek
• Sonuç odaklı olmak
• Sorumluluk ve inisiyatif alabilmek

Servis Şoförlerimiz
-Sürücü Seçim Kriterlerimiz ve Yetkinlikleri25 – 58 yaşları arasında olmak.
-Yüz kızartıcı bir suçtan ceza almamış olmak.
-Trafik kayıtlarında “güvenli sürücü” özelliğini etkileyecek nitelikte ceza almamış olmak.
-Psikoteknik Değerlendirme Testlerinde yeterli bulunmak.
-Tam teşekküllü bir hastaneden sağlık raporu almış olmak

Kalitemiz
Müşterilerimize sunduğumuz yüksek hizmet standartlarının sürekliliğini sağlayabilmek amacı ile kontrol ve denetimlerimizi sık sık ve sürekli olarak yapmaktayız. Proje sorumluları ve proje müdürleri ile yapılan saha denetimleri, sürücü ve araç değerlendirmeleri sayesinde yüksek standartlarımızı koruyabilmekte ve sürekliliğini sağlayabilmekteyiz.

GENEL MÜDÜR MESAJI
2000 yılında başladığımız personel taşımacılığında tecrübeli sürücü ve saha elemanlarımız ile özverili çalışma tempomuz, teknoloji ve yeniliklere açık olmamız biziservis taşımacılığı alanında önemli bir firma haline getirmiştir.

Servis Taşımacılığı, Personel Taşımacılığı alanında Ender Turizm birçok yeniliği ve hizmet standardını da beraberinde getirmiştir. Hedefini daima dünya standartlarına göre belirleyen, Karayolları servis taşımacılığı yönetmeliğini, uygulayan ve değişiklikleri en hızlı zamanda uygulayan, Ender Turizm, bu anlamda müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmuştur.

Modern donanımlı ve önceliğimiz güvenli servis aracı, olan bakımları zamanında yapılan kar lastiği, yangın tüpü kontrolü sağlanan, güzergah belgesi olan servis araçları filomuz ile hizmet kalitemiz, referanslarımız sektörde Ender Turizm adını ayrıcalıklı bir konuma yerleştirmiştir. Sürekli genişleyen müşteri ağımız, verdiğimiz servis taşımacılığı, hizmet kalitesinin ve prensiplerimizin doğruluğunun en büyük ispatıdır. Bu doğrultuda önceliğimiz Güvenli Ulaşım’dır.

Mehmet ÇİÇEK

KANUN VE STANDARTLARA UYGUNLUK
Kanun ve Standartlara Uygunluk
Personel & Öğrenci Taşımacılığı’nda en önemli hususlardan biri yasal yükümlülüklere uymaktır. Kanun ve yönetmeliklerdeki güncel değişiklikler müşteri ilişkileri departmanımız tarafından sürekli takip edilerek ilgili yasal mevzuatların gerektirdiği tüm tedbirler alınmakta olup tedarikçilerimiz ve şirket şoförlerimiz bu değişiklikler hakkında bilgilendirilmektedir.

Araçlarda bulundurulması zorunlu olan evraklar ve ekipmanlar;

Yol Belgesi, Ruhsat, Muayene, Trafik Sigortası, Yolcu İsim Listesi, Güzergah Kullanım Belgesi, Acil Durum Planı, Cam Çekici, İlkyardım Seti, Avadanlık (Trafik seti), Yangın Söndürme Tüpleri (Araca uygun)